Ara 12-11262-01 01 Black G-Wijdte
€ 129,95
€ 77,97
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
Artikeldetails
Artikelnummer: 0295-10-48814
Ara 12-11262-01 Chelsea boot voor dames in black. Verassende uitvoering van de klassieke Chelsea boot in lakleer met een croco print. De elastische sluiting en de lusjes zorgen ervoor dat de boot makkelijk aan- en uit te trekken is. De voering is van textiel die de voeten warm houdt en de Ara high soft binnenzool is met textiel bekleed. De rubberen zool is licht van gewicht.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Lakleer |
| Voering: | Textiel |
| Sluiting: | Elastisch |
| Wijdte: | G-Normaal |
| Uitneembaar voetbed: | Ja |
| Binnenzool: | Textiel / Kunststof |
| Buitenzool: | Rubber |
| Hakhoogte: | 2.5 cm |
| Schachthoogte: | 14 cm |
| Schachtwijdte: | 10 cm plat gemeten |