Blundstone 2340 Women Brown
€ 219,95
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
- Klantbeoordeling 9.4/10
Artikeldetails
Artikelnummer: 0295-22-45670
Blundstone Classic 2340 Chelsea boot voor dames. De 2340 is een tijdloze klassieker en gemaakt van zorgvuldig geselecteerd leer van de hoogste kwaliteit wat zorgt voor duurzaamheid en comfort.Wat de 2340 onderscheidt, is de textuur en het gevoel van het leer. Het leer van de 2340 heeft een olieachtige afwerking die de laars een kenmerkende uitstraling geeft. De 2340 is gebouwd met Blundstone’s toewijding aan duurzaamheid en vakmanschap. Deze laarzen zijn ontworpen om jarenlang plezier van te hebben.De buitenzool is schokabsorberend en heeft antislip, wat zorgt voor stabiliteit en grip, ongeacht de ondergrond. De binnenzool is uitneembaar. Omdat iedere voet anders is, zijn extra inlegzolen bijgeleverd voor een optimale pasvorm.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Leer / Gevet |
| Voering: | Leer / Textiel |
| Sluiting: | Elastisch |
| Uitneembaar voetbed: | Ja |
| Binnenzool: | Kunststof |
| Buitenzool: | Rubber |
| Hakhoogte: | 1.5 cm |
| Schachthoogte: | 14 cm |
| Schachtwijdte: | 9 cm plat gemeten |