Di Lauro Carabella Grey Suede
€ 179,95
€ 107,97
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
- Klantbeoordeling 9.5/10
Artikeldetails
Artikelnummer: 0294-77-49521
Di Lauro Camelia enkellaarsje voor dames in Grey Suede. Basic enkellaarsje met gestikte details op de schacht uitgevoerd in suede met een ritssluiting aan de binnenkant om het laarsje makkelijk aan- en uit te trekken. De zool is van rubber voor extra loopcomfort.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Suede / Ponyhair |
| Voering: | Leer |
| Sluiting: | Rits |
| Uitneembaar voetbed: | Nee |
| Binnenzool: | Leer |
| Buitenzool: | Rubber |
| Hakhoogte: | 3.0 cm |
| Schachthoogte: | 16 cm |
| Schachtwijdte: | 11 cm plat gemeten |