Di Lauro Casimira Black
€ 189,95
€ 113,97
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
Artikeldetails
Artikelnummer: 0295-11-49459
Di Lauro Casimira biker boot voor dames in black. Stoere boot uitgevoerd in leer en versierd met riempjes met metalen antraciet kleurige gespjes. De boot heeft een ritssluiting aan de binnenkant zodat die makkelijk aan- en uit te trekken is. De profielzool is geribd aan de zijkant.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Leer |
| Voering: | Leer |
| Sluiting: | Rits |
| Uitneembaar voetbed: | Nee |
| Binnenzool: | Leer |
| Buitenzool: | Kunststof |
| Hakhoogte: | 3.0 cm |
| Schachthoogte: | 15 cm |
| Schachtwijdte: | 13 cm plat gemeten |