Hip H1242 Black
€ 129,95
€ 77,97
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
- Klantbeoordeling 9.4/10
Artikeldetails
Artikelnummer: 0494-11-45752
Hip H1242 biker boot voor meisjes. Stoere classic biker boots die overal bij past of het je het nu bij een rokje of jurkje draagt naar een feestje en lekker casual met een jeans naar school alles kan met deze biker boots. En de boot is van mooi zacht leer met een volledig leren voering, dat ziet er niet alleen mooi uit maar het zit ook lekker. De boot is versierd met leren riempjes met een metalen ring en je trekt 'm makkelijk aan met de ritssluiting. De zool is stevig en heeft profilel voor een goede grip.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Meisjes |
| Materiaal: | Leer |
| Voering: | Leer |
| Sluiting: | Rits |
| Uitneembaar voetbed: | Ja |
| Binnenzool: | Leer / Kunststof |
| Buitenzool: | Rubber |
| Hakhoogte: | 1.5 cm |
| Schachthoogte: | 16 cm |
| Schachtwijdte: | 12 cm plat gemeten |