Hip H1468 Black
€ 99,95
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
- Klantbeoordeling 9.4/10
Artikeldetails
Artikelnummer: 0474-11-42435
Hip H1468 Chelsea boot voor meisjes. Stoere boot gemaakt van leer, versierd met een subtiele gouden strip boven de hak. Aan de zijkant heeft de boot het klassieke elastiek van een Chelsea boot en aan binnenkant zit een rits om de laars makkelijk aan- en uit te trekken. De laars heeft een leren uitneembare binnenzool en een stoere profielzool met een goede grip.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Meisjes |
| Materiaal: | Leer |
| Voering: | Leer |
| Sluiting: | Rits |
| Uitneembaar voetbed: | Ja |
| Binnenzool: | Leer / Kunststof |
| Buitenzool: | Rubber |
| Hakhoogte: | 1.5 cm |
| Schachthoogte: | 18 cm |
| Schachtwijdte: | 9 cm plat gemeten |