Hispanitas HI254354 Beige
€ 159,95
€ 95,97
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
Artikeldetails
Artikelnummer: 0295-77-48957
Hispanitas HI254354 enkellaars voor dames in de kleur beige. Sportieve enkellaars van het Spaanse Hispanitas. De laars is gemaakt van leer, suede en velours stof. De laars wordt gekenmerkt door een frontzip die op een herkenbare Hispanitas stijl is afgewerkt, en een sportieve sneakerachtige zool.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Leer / Combi |
| Voering: | Leer / Textiel |
| Sluiting: | Rits |
| Uitneembaar voetbed: | Ja |
| Binnenzool: | Leer |
| Buitenzool: | Rubber |
| Hakhoogte: | 2.5 cm |
| Schachthoogte: | 16 cm |
| Schachtwijdte: | 13 cm plat gemeten |