Hispanitas PHI254297 Black
€ 169,95
€ 101,97
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
Artikeldetails
Artikelnummer: 0293-11-48963
Hispanitas PHI254297 enkellaars voor dames in de kleur zwart. Geef je outfit een stoere twist met dit trendy enkellaarsje van het Spaanse Hispanitas. De laars is gemaakt van getrommeld leer en suede. De schacht is versierd met een leren riempje en metalen gesp. De stevige hak is 4 cm hoog. De laars sluit middels een rits.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Leer / Suede |
| Voering: | Leer |
| Sluiting: | Rits |
| Uitneembaar voetbed: | Nee |
| Binnenzool: | Leer |
| Buitenzool: | Rubber |
| Hakhoogte: | 4.0 cm |
| Schachthoogte: | 16 cm |
| Schachtwijdte: | 14 cm plat gemeten |