Miss Behave 18525-26 Dark Brown
€ 159,95
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
- Klantbeoordeling 9.4/10
Artikeldetails
Artikelnummer: 0274-22-50867
Miss Behave 4A231-22R lange laars in dark brown. Trendy laars met omslag uitgevoerd in zacht suede met een comfortabele rubber-achtige zool. De laars heeft een brede schacht waardoor die gemakkelijk aan- en uit te trekken is.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Suede |
| Voering: | Leer / Suede |
| Uitneembaar voetbed: | Nee |
| Binnenzool: | Leer |
| Buitenzool: | Tunit |
| Hakhoogte: | 4.0 cm |
| Schachthoogte: | 26 cm |
| Schachtwijdte: | 16 cm plat gemeten |