Miss Behave 4A231-22R Dark Brown
€ 149,95
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
- Klantbeoordeling 9.4/10
Artikeldetails
Artikelnummer: 0274-22-50866
Miss Behave 4A231-22R lange laars in dark brown. Laars in geklede western stijl uitgevoerd in zacht suede met een comfortabele rubber-achtige zool. De laars heeft een ritssluiting waardoor die gemakkelijk aan- en uit te trekken is.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Suede |
| Voering: | Suede |
| Sluiting: | Rits |
| Uitneembaar voetbed: | Nee |
| Binnenzool: | Badstof |
| Buitenzool: | Tunit |
| Hakhoogte: | 3.0 cm |
| Schachthoogte: | 40 cm |
| Schachtwijdte: | 19 cm plat gemeten |