Toral Shoes 12777 Black
€ 319,95
€ 191,97
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
- Klantbeoordeling 9.5/10
Artikeldetails
Artikelnummer: 0273-11-45922
Toral 12777 lange laars voor dames. Dit lange model van Toral is gemaakt van leer en heeft een licht spitse leest. Onder de laars zit een lage hak van 3,5 cm hoog. De schacht is wat wijder en heeft een nonchalante fit.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Leer |
| Voering: | Leer |
| Uitneembaar voetbed: | Nee |
| Binnenzool: | Leer |
| Buitenzool: | Rubber |
| Hakhoogte: | 3.5 cm |
| Schachthoogte: | 44 cm |
| Schachtwijdte: | 18 cm plat gemeten |