Toral Shoes Gina Chain Black
€ 359,95
€ 215,97
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
- Klantbeoordeling 9.5/10
Artikeldetails
Artikelnummer: 0274-11-45923
Toral Gina Chain lange laars voor dames. Modieuze uitvoering van de ruiterlaars. Dit model heeft een buitenwerk van glad leer met een goudkleurige ketting om de enkel. De voering van de laars is van leer. De schacht is 39 cm lang.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Leer |
| Voering: | Leer |
| Uitneembaar voetbed: | Nee |
| Binnenzool: | Leer |
| Buitenzool: | Rubber |
| Hakhoogte: | 2.5 cm |
| Schachthoogte: | 39 cm |
| Schachtwijdte: | 18 cm plat gemeten |