UGG Cityfunc Chelsea Black
€ 199,95
€ 119,97
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
Artikeldetails
Artikelnummer: 0295-11-48124
UGG Cityfunc enkellaarsje in Chestnut. De klassieke stijl van de Chelsea boot in combinatie met ongeëvenaard UGG®-comfort: dat is de magie van de Cityfunc Chelsea. De boot is voorzien van een opvallende plateauzool van 3,8 cm en gemaakt van leer om bescherming te bieden tegen onverwachte buien en beschikt over een ribgebreid bovenstuk voor een behaaglijke, gestructureerde afwerking. Dankzij de veerkrachtige middenzool van EVA op basis van suikerriet en de lichtgewicht rubberen buitenzool loop je er altijd funky bij.
- Treklus aan de achterkant gemaakt van 100% gerecyclede polyestervezels
- Sockliner met antigeurbehandeling op basis van pepermunt
- Stoffen sockliner en voetbed van schuim
- EVA-middenzool van suikerriet
- Lichtgewicht rubberen buitenzool
- Rand van synthetisch materiaal
- UGG®-logo in door hitte gecreëerd reliëf
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Leer |
| Voering: | Textiel |
| Sluiting: | Elastisch |
| Uitneembaar voetbed: | Ja |
| Binnenzool: | Textiel |
| Tussenzool: | EVA |
| Buitenzool: | Rubber |
| Hakhoogte: | 5.5 cm |
| Schachthoogte: | 13 cm |
| Schachtwijdte: | 10 cm plat gemeten |
| Model: | UGG Cityfunc |