Di Lauro Carolina Coffee
€ 169,95
€ 101,97
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
- Klantbeoordeling 9.4/10
Artikeldetails
Artikelnummer: 0295-22-49460
Di Lauro Carolina Chelsea boot in black. Lichtgewicht Chelsea boot uitgevoerd suede met geribde profielzool van 2.5 cm met klassiek elastiek aan de zijkant.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Suede |
| Voering: | Leer |
| Sluiting: | Elastisch |
| Uitneembaar voetbed: | Nee |
| Binnenzool: | Leer |
| Buitenzool: | Kunststof |
| Hakhoogte: | 3.0 cm |
| Schachthoogte: | 14 cm |
| Schachtwijdte: | 11 cm plat gemeten |