Alpe 5284 Black
€229.95
- Free shipping with account*
- Free returns within 30 days*
- Shipped next business day with PostNL*
Item Details
Item Number: 0273-11-46149
| Gender: | Women |
|---|---|
| Heel Height: | 7.0 cm |
| Shaft Height: | 40 cm |
| Shaft Width: | 19 cm measured flat |
| Size Fit: | Fits true to size |
| Material: | Leather |
| Lining: | Textile |
| Removable Insole: | No |
| Outsole: | Rubber |
| Insole: | Textile |