Pinocchio P2124 Chestnut
From
€94.95
€56.97
- Free shipping with account*
- Free returns within 30 days*
- Shipped next business day with PostNL*
- Customer Reviews 9.5/10
Item Details
Item Number: 0395-22-30456
P2124 enkellaarsje van Pinocchio voor kids. Stoer winterlaarsje van gevet leer met een lichte vintage look die volledig met vacht is gevoerd. Het laarsje is mooi afgewerkt met twee verstelbare gespjes aan de zijkant en een leren rand langs de zool. De ritssluiting zorgt voor makkelijk aan- en uittrekken. Ook het uitneembare voetbed is bekleed met vacht dus warme voetjes zijn gegarandeerd.
| Closure: | Zipper |
|---|---|
| Gender: | Boys - |
| Heel Height: | 2.0 cm |
| Midsole: | EVA |
| Shaft Height: | 14 cm |
| Shaft Width: | 8 cm measured flat |
| Size Fit: | Fits true to size |
| Material: | Leather / Greased |
| Lining: | Imitation Skin |
| Removable Insole: | No |
| Outsole: | EVA |
| Insole: | Imitation Skin |