Gioia Yvette Taupe Suede
€ 139,95
€ 83,97
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
Artikeldetails
Artikelnummer: 0293-77-49475
Gioia Yvette Chelsea boot voor dames in taupe. Deze fashionable Chelsea is uitgevoerd in suede en heeft een lichtgewicht zool met een blokhak. Door het elastische deel aan beide zijden trek je het laarsje makkelijk aan- en uit.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Leer |
| Voering: | Leer |
| Sluiting: | Elastisch |
| Uitneembaar voetbed: | Nee |
| Binnenzool: | Leer |
| Buitenzool: | Kunststof |
| Hakhoogte: | 5.0 cm |
| Schachthoogte: | 14 cm |
| Schachtwijdte: | 11 cm plat gemeten |