Panama Jack Singapur Nappa Grass Black
€ 209,95
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
- Klantbeoordeling 9.4/10
Artikeldetails
Artikelnummer: 0295-11-42518
Panama Jack Singapur Nappa Grass Black biker boot voor dames. Waterdichte dames boot uitgevoerd in leer met imitatievacht. De boot is lekker warm en gevoerd met warme imitatievacht. Met de ritssluiting is de boot makkelijk aan- en uit te trekken. De schacht is mooi versierd met een gesp. De boot heeft een uitneembare anatomische en duurzame rubberen zool. Gemaakt in Spanje.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Leer / Gevet |
| Voering: | Imitatie Vacht |
| Sluiting: | Rits |
| Uitneembaar voetbed: | Ja |
| Binnenzool: | Imitatie Vacht |
| Buitenzool: | Rubber |
| Hakhoogte: | 2.0 cm |
| Schachthoogte: | 21 cm |
| Schachtwijdte: | 14 cm plat gemeten |