Softwaves 9.23.06 003 Taupe
€ 209,95
€ 125,97
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
Artikeldetails
Artikelnummer: 0295-77-48888
Softwaves 9.23.06 enkellaarsje voor dames in taupe. Deze boot is uitgevoerd in suede met een opvallende gestikte rand die langs de spiegel doorloopt naar schacht. De crepe zool geeft de boot een echt herfsttintje. Met de ritssluiting trek je de boot makkelijk aan- en uit.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Suede |
| Voering: | Leer |
| Sluiting: | Rits |
| Uitneembaar voetbed: | Ja |
| Binnenzool: | Leer / Kunststof |
| Buitenzool: | Crepe |
| Hakhoogte: | 2.5 cm |
| Schachthoogte: | 15 cm |
| Schachtwijdte: | 10 cm plat gemeten |