UGG Neumel Chelsea Men Chestnut
€ 159,95
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
Artikeldetails
Artikelnummer: 0175-20-35898
UGG Neumel Chelsea boot voor heren in Chestnut. De Neumel combineert premium materialen met een ongedwongen stijl en is voorzien van traditionele elastische inzetstukken voor een gemakkelijke instap en een verfijnde afwerking. De laars is gemaakt van luxueus suède, gevoerd met UGGplush™-wolmix en afgewerkt met een stevige buitenzool voor lichtgewicht comfort en flexibiliteit.
- Elastisch inzetstuk, treklus aan de voorkant en aan de achterkant
- UGGbraid gemaakt met 100% gerecyclede polyestervezels
- Voering van 17 mm UGGplush™: 80% geüpcyclede wol, 20% TENCEL™ lyocell; of van 17 mm UGGplush™: 60% geüpcyclede wol, 40% TENCEL™ lyocell
- Sockliner van 17 mm UGGplush™: 80% geüpcyclede wol, 20% TENCEL™ lyocell; of van 17 mm UGGplush™: 60% geüpcyclede wol, 40% TENCEL™ lyocell
- Voetbed van schuim
- EVA-buitenzool van suikerriet of Treadlite by UGG™ EVA-buitenzool
- Stoffen bies gemaakt van 100% gerecyclede polyestervezels
- UGG®-logo in reliëf
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Suede |
| Voering: | Wol |
| Sluiting: | Elastisch |
| Uitneembaar voetbed: | Nee |
| Binnenzool: | Wol / Kunststof |
| Tussenzool: | EVA |
| Buitenzool: | SugarSole |
| Hakhoogte: | 2.5 cm, 3.0 cm |
| Schachthoogte: | 13 cm |
| Schachtwijdte: | 11 cm plat gemeten |
| Model: | UGG Neumel |