Vivian Ray Carlotta Black
€ 219,95
€ 131,97
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
- Klantbeoordeling 9.5/10
Artikeldetails
Artikelnummer: 0293-11-49470
Vivian Ray Carlotta enkellaarsje voor dames in Black. Dit laarsje is uitgevoerd in leer en versierd met lakleren western stijl inzetstukken met een croco printje, gestikte details en kleine studs. De laars heeft een licht schuine hak. Met de ritssluiting trek je het laarsje makkelijk aan- en uit. De zool is van rubber voor extra loopcomfort.
| Pasvorm: | Maat valt normaal |
|---|---|
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal: | Leer / Suede |
| Voering: | Leer |
| Sluiting: | Rits |
| Uitneembaar voetbed: | Nee |
| Binnenzool: | Leer |
| Buitenzool: | Rubber |
| Hakhoogte: | 3.5 cm |
| Schachthoogte: | 17 cm |
| Schachtwijdte: | 11 cm plat gemeten |