Blundstone 585 Men Rustic Brown
€ 209,95
- Gratis verzending met een account*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen*
- Volgende werkdag verzonden met PostNL*
- Klantbeoordeling 9.4/10
Artikeldetails
Artikelnummer: 0175-22-38882
Blundstone 585 chelsea boot voor heren. De Blundstone 585 is een stoere chelsea boot van nubuck met een gevlekte look. De 585 is onderdeel van de Classic lijn, en is daardoor geschikt voor heren met een wat hogere wreef. De luxe inlegzooltjes die extra bij de schoenen worden geleverd beschikken over extra poron (schuim dat terugkeert in de eigen oorspronkelijke vorm). De boot is waterafstotend en is licht aan de voet.
| Pasvorm: | Maat valt groot |
|---|---|
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Leer / Gevet |
| Voering: | Leer / Textiel |
| Sluiting: | Elastisch |
| Uitneembaar voetbed: | Ja |
| Binnenzool: | Kunststof |
| Buitenzool: | Rubber |
| Hakhoogte: | 1.5 cm |
| Schachthoogte: | 15 cm |
| Schachtwijdte: | 10 cm plat gemeten |